AltoTechi kasutab objektidel paigalduseks kõige kvaliteetsemaid materjale ja seadmeid. Täiendavat informatsiooni kasutatavate seadmete kohta saate meie kodulehe osast kasutatav tehnika .

Paigaldusi teostavad üle kümneaastase töökogemusega tehnikud-insenerid, kes on teostanud töid suurtel ja olulistel objektidel nagu kommertspangad, valitusasutused, suured büroohooned jt. Siiani on AltoTech suutnud edukalt kinni pidada ka kliendiga kokku lepitud teostustähtaegadest.

Iga objekti valmimisele järgneb juhtkonna poolne tööde teostamise kontroll, mis peab tagama objekti pikaajalise häireteta töö.

AltoTechi üks põhitegevusalasid on ka objektide valveseadmete pikaajaline hooldus. Loomulikult oleme valmis hooldusesse võtma eelkõige enda projekteeritud ja installeeritud objekti, kuid me ei ütle ära ka teiste firmade poolt teostatud valvelahenduste hooldamisest. Kõik hooldusgraafikud ja hoolduse käigus teostatavad tööd kooskõlastatakse eelnevalt Tellijaga.

Hoolduse alla käivad ka plaanivälised avariitööd - olgu need siis tingitud kas rünnetest, loodusjõududest, remondimehe tegutsemise tagajärgedest või seadmete riketest. Me oleme kliendile kättesaadavad 24 / 7. Ning kui me pole hetkel suutelised kliendi probleemi lahendama omade jõududega - palume abi oma partnerfirmadelt. Peaasi - oma klienti me hätta ei jäta.

last modified 12.02.2020

 

Küsi julgesti - see võib olla Sulle kasulik:

AltoTech OÜ

Kadaka tee 72A

12618, Tallinn

 

registrikood

11263464

KMKR nr EE101071789

 

tel (+372) 6502950

fax (+372) 6502951

 

 

 info(at)altotech.ee

Minu paarikümne aastane kogemus kriminaaljälituse ametnikuna ja ühe suurima panga turvajuhina lubab AltoTech´il osutada Teile parimat teenust

 

Villu Teder

 

Me ei tee korraga palju, kuid me teeme korralikult !

Kadaka tee 72A