AltoTech OÜ teostab kõikidel objektidel töid eelnevalt koostatud projektide alusel. Projekteerimise alustamisele eelneb põhjalik objektiga tutvumine kohapeal, mis toimub kliendi või tema esindaja juuresolekul.

Pärast objektiga tutvumist esitatakse Tellijale kooskõlastamiseks esialgne eskiisprojekt, mille alusel koostatakse pärast täpsustuste ja erisoovide ning esialgse kalkulatsiooni esitamist põhiprojekt. Kõikide projektide koostamisel arvestatakse objekti iseärasusi ja soovitava turvalisuse taset. Projekteerimisel on abiks meie töötajate pikaajaline töökogemus kriminaalpolitseis, mis aitab paremini  arvestada  kurjategijate tegutsemisloogikat erinevate objektide ründamisel.

Pärast turvaseadmete installatsiooni objektil koostatakse teostusprojekt, kus on ära toodud kõik detailid. Objektide teostusjooniste ühe eksemplari saab endale ka klient. See on vajalik kui edaspidi otsustatakse valveseadmete tehnilist hooldust tellida mõnelt teiselt firmalt.

Projekteerimiseks kasutame me MS Visio või AutoCad tarkvara. Soovi korral edastame kliendile joonised ka elektroonsel kujul.

AltoTech on projekteerinud turvalahendusi mitmele kommertspangale ja Tallinna südalinna kontorihoonele.

last modified 12.02.2020

 

Küsi julgesti - see võib olla Sulle kasulik:

AltoTech OÜ

Kadaka tee 72A

12618, Tallinn

 

registrikood

11263464

KMKR nr EE101071789

 

tel (+372) 6502950

fax (+372) 6502951

 

 

 info(at)altotech.ee

Minu paarikümne aastane kogemus kriminaaljälituse ametnikuna ja ühe suurima panga turvajuhina lubab AltoTech´il osutada Teile parimat teenust

 

Villu Teder

 

Me ei tee korraga palju, kuid me teeme korralikult !

Kadaka tee 72A